Zarabianie na oglądaniu reklam

Ostatania modyfikacja: 2 maja 2019, kategoria: Strony internetowe

Na pewno słyszałeś, że można dużo zarobić oglądając reklamy. Kupujesz paczkę popcornu, siadasz wygodnie w fotelu i oglądasz latające obrazki. Pod koniec dnia na Twoim koncie pojawia się pewna ilość zarobionych środków, które następnie możesz wypłacić. Czy wszystko wygląda tak kolorowo?

Przejrzałem oferty wielu serwisów GPTR (Get paid to Read). Ich oferta polega na płaceniu użytkownikom za oglądanie reklam oraz w ich klikanie. Reklamy można oglądać na odpowiedniej stronie internetowej, lub na pulpicie Twojego komputera, instalując specjalnie przygotowany do tego program.

Zarabianie za oglądanie reklam jest kuszące

Każdy chciał by zarabiać oglądając obrazki, dodatkowo jeżeli postaramy się kliknąć, dostaniemy dodatkową kasę. Weź pod uwagę, że programów nie da się oszukać. Co jakiś czas zostaniesz poproszony o przepisanie specjalnego kodu w odpowiednie pole tekstowe, w celu zweryfikowania czy reklamy rzeczywiście ktoś ogląda.

Zależnie od serwisu na jaki się zdecydujemy można zarobić średnio od 2zł do 4zł za godzinę. Zarobki nie są stałe często zależą od rodzaju reklam. Dodatkową przeszkodą jest niemożność wypłaty zgromadzonych środków wtedy kiedy mamy na to ochotę. Często serwisy wyświetlające reklamy umożliwiają wypłacenie środków po uzbieraniu odpowiedniej kwoty np 50zl. Jeżeli jakimś cudem uda Ci się uzbierać 40zł i to zajęcie Ci się znudzi, Twoje pieniądze przepadną bezpowrotnie.

Serwisy często kuszą i przyciągają użytkowników swoimi statystykami, podając nieprawdziwe liczby wypłat.

Czy warto?

Moim zdaniem nie ma sensu interesować się taką metodą zarobku. Aby zarobić kwotę umożliwiającą wypłacenie środków, musiał byś oglądać reklamy przez kilka dobrych tygodni. Jest to zajęcie nudne i monotonne, a na dodatek wynagrodzenie jest na prawdę marne.

Ceny reklam GPTR wydają się korzystne jedynie dla reklamodawców, chcących zareklamować swój produkt. Fakt, że reklama nie jest szczególnie skuteczna, jednak za 20zł trafi do dużego grona odbiorców.

Siedząc 8 godzin przed komputerem, dostając 3zł za godzinę, gra jest niewarta świeczki. W Polsce można bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę, nawet dorabiając gdziekolwiek na czarno.

Użytkownik http://ezyski.pl napisał:

30 września 2013


Nie wróżę zarabianiu na klikach sukcesu. A swoja droga ciekawe, że ciągle sa chętni klikania za 5 zł/mc jeśli wszędzie jasno pisze o tym fakcie.

Użytkownik Karolina Koran-Cipkke napisał:

07 lipca 2017


„Siedząc 8 godzin przed komputerem, dostając 3zł za godzinę, gra jest niewarta świeczki. W Polsce można bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę, nawet dorabiając gdziekolwiek na czarno.” ta puenta xDDD

Zachęcam Cię do zostawienia komentarza!

Ilość znaków: 0